Nemám problém z Tapatalku přistupovat a komentovat na smartmania.cz
Jedu na DVP8.1
" Invalid Token " - Tapatalk ?
- Daniel Fibikar
- smartmaniak

- Posts: 1482
- Joined: Mon Feb 12, 2007 10:54
- Zařízení: Microsoft Lumia 950
- Location: Liberec
" Invalid Token " - Tapatalk ?
Teď jsem to testoval a vše šlape bez problémů. Nikdo jiný nám podobný problém nereportoval a na naší straně je vše nastavené správně.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
