" Invalid Token " - Tapatalk ?

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
User avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1482
Joined: Mon Feb 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Location: Liberec

" Invalid Token " - Tapatalk ?

Post by Daniel Fibikar »

Nemám problém z Tapatalku přistupovat a komentovat na smartmania.cz

Jedu na DVP8.1
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

" Invalid Token " - Tapatalk ?

Post by Jiří Hrma »

Teď jsem to testoval a vše šlape bez problémů. Nikdo jiný nám podobný problém nereportoval a na naší straně je vše nastavené správně.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest