Nelze spustit rádio

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Praha

Nelze spustit rádio

Post by Tomáš Kápl »

Ahoj

Nestalo se někomu, že by mu nešlo spustit rádio? Používám ho tak jednou za měsíc a zrovna nyní, kdy jsem ho potřeboval, tak mi nešlo (a stále nejde) spustit. Když se o to pokusím, tak vidím jen loading a nic se neděje. Ani soft reset nepomůže (a hard reset dělat nechci). Nestalo se to také někomu?
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Praha

Nelze spustit rádio

Post by Tomáš Kápl »

Tak jsem provedl i Hard Reset a rádio pořád nenaběhne. Takže asi servis...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nelze spustit rádio

Post by matoman »

znova? ty mas stastie na chybne lumie... ta moja zasa nechce vibrovat dakedy, jak si riesil reklamaciu tej z vyhry?
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Praha

Nelze spustit rádio

Post by Tomáš Kápl »

Nene, toto je "stará" Omnia. Nicméně ta už také byla v servisu (a s tím jsem si také dost užil). Lumie byla opravena bez problémů (nicméně nemá cenu kontaktovat Nokii, ale MS, který přímo odkáže na zodpovědné v Nokii, o kterých sama firma netuší... prostě sranda...)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest