Ahoj
Nestalo se někomu, že by mu nešlo spustit rádio? Používám ho tak jednou za měsíc a zrovna nyní, kdy jsem ho potřeboval, tak mi nešlo (a stále nejde) spustit. Když se o to pokusím, tak vidím jen loading a nic se neděje. Ani soft reset nepomůže (a hard reset dělat nechci). Nestalo se to také někomu?
Nelze spustit rádio
-
Tomáš Kápl
- přispěvatel

- Posts: 104
- Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Praha
-
Tomáš Kápl
- přispěvatel

- Posts: 104
- Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Praha
Nelze spustit rádio
Tak jsem provedl i Hard Reset a rádio pořád nenaběhne. Takže asi servis...
Nelze spustit rádio
znova? ty mas stastie na chybne lumie... ta moja zasa nechce vibrovat dakedy, jak si riesil reklamaciu tej z vyhry?
-
Tomáš Kápl
- přispěvatel

- Posts: 104
- Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Praha
Nelze spustit rádio
Nene, toto je "stará" Omnia. Nicméně ta už také byla v servisu (a s tím jsem si také dost užil). Lumie byla opravena bez problémů (nicméně nemá cenu kontaktovat Nokii, ale MS, který přímo odkáže na zodpovědné v Nokii, o kterých sama firma netuší... prostě sranda...)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
