Ikona Comm Manageru
-
Alesh
- přispěvatel

- Posts: 66
- Joined: Wed Jun 22, 2005 15:24
- Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
- Location: Čelákovice
- Contact:
Ikona Comm Manageru
Dá se nějak odstranit tahle malá ikonka z homescreenu? Přijde mi tam zbytečná, stejně jí nepoužívám a hodilo by se mi o par pixelu víc místa. Normálně v nastavené obrazovky dnes vypnoout nejde jako ostatní věci. Ale snad by to mohlo jít nějak v registrech ne?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
