Ikona Comm Manageru

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Wed Jun 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Location: Čelákovice
Contact:

Ikona Comm Manageru

Post by Alesh »

Dá se nějak odstranit tahle malá ikonka z homescreenu? Přijde mi tam zbytečná, stejně jí nepoužívám a hodilo by se mi o par pixelu víc místa. Normálně v nastavené obrazovky dnes vypnoout nejde jako ostatní věci. Ale snad by to mohlo jít nějak v registrech ne?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Myslíš tu ikonku co se zobrazuje úplně dole v té liště napravo?
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Wed Jun 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Location: Čelákovice
Contact:

Post by Alesh »

jj... celou tu lištu bych potřeboval pryč
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Zkus se podívat do složky /Windows/Startup. Měl by tam být zástupce s názvem Init_Tray.lnk. Když ho smažeš a restartuješ Vario, tak už by tam neměla být. A takhle by měly jít vyházet i ty další ikonky :)
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Wed Jun 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Location: Čelákovice
Contact:

Post by Alesh »

jo super díky moc... stačilo mi smazat tu Init_Tray.lnk a celá ta lišta zmizla
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest