Sdílení highscore ze hry

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
fscz
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Tue Sep 27, 2011 19:39
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 800
Location: Praha

Sdílení highscore ze hry

Post by fscz »

Zdravím všechny Smartmaniaky :-)

Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Sdílení highscore ze hry

Post by steelspace »

Bez serveru to nepůjde. Ale třeba http://www.aspone.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; nabízí zdarma dostatečný hosting.
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Sat Mar 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Sdílení highscore ze hry

Post by Petrroll »

Mogade http://mogade.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
fscz
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Tue Sep 27, 2011 19:39
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 800
Location: Praha

Sdílení highscore ze hry

Post by fscz »

Díky, Mogade na první pohled vypadá použitelně :-)
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest