Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!
Sdílení highscore ze hry
-
fscz
- přispěvatel

- Posts: 61
- Joined: Tue Sep 27, 2011 19:39
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 800
- Location: Praha
Sdílení highscore ze hry
Zdravím všechny Smartmaniaky 
Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!
Právě pracuji na remaku jedné známe hry (do soutěže o Lumii) a rád bych zaimplementoval možnost sdílení uživatelských highscore. Mnozí máte již zkušenost, a tak bych vás rád požádal o nějaký dobrý tip, jak na to a hlavně kde uchovávat data, když nemám vlastní server... Díky všem!
-
steelspace
- smartmaniak

- Posts: 1094
- Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
- Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
- Location: Líbeznice
Sdílení highscore ze hry
Bez serveru to nepůjde. Ale třeba http://www.aspone.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; nabízí zdarma dostatečný hosting.
Sdílení highscore ze hry
Mogade http://mogade.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
-
fscz
- přispěvatel

- Posts: 61
- Joined: Tue Sep 27, 2011 19:39
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 800
- Location: Praha
Sdílení highscore ze hry
Díky, Mogade na první pohled vypadá použitelně 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest