radio v menu
-
hoktar
- přispěvatel

- Posts: 84
- Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
- Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
- Location: Podebrady
- Contact:
radio v menu
co znamena polozka Radio v menu / nastaveni / aplikace . to ma titan i radio?
-
Vlasta W.
- smartstar

- Posts: 845
- Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
- Location: Ústí nad Labem
radio v menu
Podívej se do Music + Videos 
-
hoktar
- přispěvatel

- Posts: 84
- Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
- Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
- Location: Podebrady
- Contact:
radio v menu
nj diky!
to jsem tam tu polozku hledal
to jsem tam tu polozku hledal
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest