radio v menu

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Location: Podebrady
Contact:

radio v menu

Post by hoktar »

co znamena polozka Radio v menu / nastaveni / aplikace . to ma titan i radio?
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

radio v menu

Post by Vlasta W. »

Podívej se do Music + Videos ;-)
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Location: Podebrady
Contact:

radio v menu

Post by hoktar »

nj diky!
to jsem tam tu polozku hledal :roll:
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest