Jas u Omnie
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Jas u Omnie
Je tu někdo, kdo může srovnat Omnia 7 a HTC HD 7 co se týče jasu? Omnia je v noci skoro nepoužitelná. Září to příšerně do očí. Je to u HTC HD 7 stejné?
Jas u Omnie
není, u HTC je jas nižší, nicméně já s tím v noci problém nemám u omnie. Nemáš problém se světelným čidlem? máš to nastavené automaticky?
Souhlasím ale že ten jas je vyšší než u mých starších strojů, zvykl sem si
Souhlasím ale že ten jas je vyšší než u mých starších strojů, zvykl sem si
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Jas u Omnie
Čidlo je v pohodě. I když dám ruční nastavení a nejnižší jas, pere to jak sedlák s cepem 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest