Jas u Omnie

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas u Omnie

Post by elka_cz »

Je tu někdo, kdo může srovnat Omnia 7 a HTC HD 7 co se týče jasu? Omnia je v noci skoro nepoužitelná. Září to příšerně do očí. Je to u HTC HD 7 stejné?
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Jas u Omnie

Post by Fixie »

není, u HTC je jas nižší, nicméně já s tím v noci problém nemám u omnie. Nemáš problém se světelným čidlem? máš to nastavené automaticky?

Souhlasím ale že ten jas je vyšší než u mých starších strojů, zvykl sem si
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 254
Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Location: Ostrava
Contact:

Jas u Omnie

Post by elka_cz »

Čidlo je v pohodě. I když dám ruční nastavení a nejnižší jas, pere to jak sedlák s cepem :)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest