Jaký reklamní systém

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Sat Mar 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Jaký reklamní systém

Post by Petrroll »

Zdravím, právě dělám na své prvotině (Numerus) a rád bych ji nějak monetizoval. Přemýšlel jsem tak nad trial verzí s malou reklamou v menu + placenou za 1$ bez reklamy.
Problém je, že nevím, jaký zvolit reklamní systém.
Jaký používáte Vy?
User avatar
Jiří Danihelka
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Fri Aug 26, 2011 7:56
Zařízení: HTC HD2(WP7),Mozart,Lumia710+800, Kindle3G,Omnia7

Jaký reklamní systém

Post by Jiří Danihelka »

Já používám AdDuplex. Nevýhodou je nedostatek placených reklam. Z 95 procent se zobrazuje pouze výměnná reklama jiných aplikací.
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest