Zdravím, právě dělám na své prvotině (Numerus) a rád bych ji nějak monetizoval. Přemýšlel jsem tak nad trial verzí s malou reklamou v menu + placenou za 1$ bez reklamy.
Problém je, že nevím, jaký zvolit reklamní systém.
Jaký používáte Vy?
Jaký reklamní systém
- Jiří Danihelka
- přispěvatel

- Posts: 50
- Joined: Fri Aug 26, 2011 7:56
- Zařízení: HTC HD2(WP7),Mozart,Lumia710+800, Kindle3G,Omnia7
Jaký reklamní systém
Já používám AdDuplex. Nevýhodou je nedostatek placených reklam. Z 95 procent se zobrazuje pouze výměnná reklama jiných aplikací.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest