Ahoj,
nevite nekdo jestli je nejaka moznost zvysit hlasitost reproduktoru pri volani. Mam v aute aktivovany hlasity odposlec, ale i tak to slysim malo a to to mam na plno.
Nejde to nejak pres registry?
Rikam si, jestli jsem repracek neodrovnal, kdyz jsem aplikoval invisible shield, dostala se mi do nej voda.
Diky
Zvyseni hlasitostil
- p.a.Ť.o
- smartmaniak

- Posts: 1029
- Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
- Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+
RE: Zvyseni hlasitostil
100% navod neexistuje. Na xda jsou nejake pokusy, ake nic poradneho... Takze bohuzel.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
