Zvyseni hlasitostil

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
pruzkaty
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 75
Joined: Tue Feb 24, 2009 19:13
Zařízení: HTC

Zvyseni hlasitostil

Post by pruzkaty »

Ahoj,
nevite nekdo jestli je nejaka moznost zvysit hlasitost reproduktoru pri volani. Mam v aute aktivovany hlasity odposlec, ale i tak to slysim malo a to to mam na plno.
Nejde to nejak pres registry?
Rikam si, jestli jsem repracek neodrovnal, kdyz jsem aplikoval invisible shield, dostala se mi do nej voda.
Diky
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: Zvyseni hlasitostil

Post by p.a.Ť.o »

100% navod neexistuje. Na xda jsou nejake pokusy, ake nic poradneho... Takze bohuzel.
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest