3G

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
pavelxy
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Mon May 09, 2011 23:19
Zařízení: i8700

3G

Post by pavelxy »

Ahoj, nevíte někdo jestli nejdou někde vypnout hovory přes 3G síť? Díky za jakoukoliv odpověď.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

3G

Post by steelspace »

3G je kanál jenom pro data, s hovory nemá nic společného.
Jinak 3G lze vynout v settings / cellular / 3G connection
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

3G

Post by Vlasta W. »

Některé telefony tohle nastavení standardně nemají, ale dá se aktivovat hackem, pokud máš telefon odemčený. Nainstaluješ Advanced Configuration Tool od Juliena Chapmana a v něm na záložce Tweaks aktivuješ Show 3G Toggle. Pak se v Settings - Cellular (nebo Mobile network) objeví možnost vypnout 3G.

steelspace: Proč by hovory neměly chodit přes 3G?
pavelxy
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Mon May 09, 2011 23:19
Zařízení: i8700

3G

Post by pavelxy »

Bohužel telefon odemčený nemám.....

steelspace: To se mýlíš hovory přes 3G chodí a tam kde není dostatečné pokrytí 3G tak při hovoru se přepíná na 2G a stává se že vypadávají hovory....
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

3G

Post by steelspace »

Ten přepínač by asi fungoval i v tomto případě, předpokládám, že to vypne celý 3g modul telefonu.
pavelxy
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Mon May 09, 2011 23:19
Zařízení: i8700

3G

Post by pavelxy »

Jinak předpokládám že telefon s aktualizací NoDo již odemknout nejde??
User avatar
morro
smartguru
smartguru
Posts: 692
Joined: Mon Oct 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Location: Plzeň

3G

Post by morro »

Ne s Aktualizací NoDo již phone odemknout nejde. 8-)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest