3G
-
steelspace
- smartmaniak

- Posts: 1094
- Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
- Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
- Location: Líbeznice
3G
3G je kanál jenom pro data, s hovory nemá nic společného.
Jinak 3G lze vynout v settings / cellular / 3G connection
Jinak 3G lze vynout v settings / cellular / 3G connection
-
Vlasta W.
- smartstar

- Posts: 845
- Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
- Location: Ústí nad Labem
3G
Některé telefony tohle nastavení standardně nemají, ale dá se aktivovat hackem, pokud máš telefon odemčený. Nainstaluješ Advanced Configuration Tool od Juliena Chapmana a v něm na záložce Tweaks aktivuješ Show 3G Toggle. Pak se v Settings - Cellular (nebo Mobile network) objeví možnost vypnout 3G.
steelspace: Proč by hovory neměly chodit přes 3G?
steelspace: Proč by hovory neměly chodit přes 3G?
-
steelspace
- smartmaniak

- Posts: 1094
- Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
- Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
- Location: Líbeznice
3G
Ten přepínač by asi fungoval i v tomto případě, předpokládám, že to vypne celý 3g modul telefonu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

