Sluchátka šum
Sluchátka šum
Ahoj, už jednou tu byl dotaz ohledně sluchátek, ale jde o něco jiného. Sluchátka které jsem dostal k omnii 7 při hraní šumí, vždy když zmáčknu play ať už u filmu, nebo hudby. Když dám pause ještě chvilinku šumí. Chtěl bych se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost? Nevíte jestli to jestli to je kvalitou (spíše nekvalitou) sluchátek, nebo to je tím, že to jsou pecky? Když připojím repráčky od PC, nebo jiná sluchátka (ale ne pecky) tak žádný šum neslyším. Jinak šum je stejně silný na nejmenší i nejvyšší hlasitost. Děkuju 
Sluchátka šum
já nevím co ty, ale k Omnii 7 jsem dostal špunty, které hraji celkem dobře.
Sluchátka šum
Takze zadne potiche sumeni neslysis?
-- doplnění předchozího příspěvku (pon čer 27, 2011 9:27) --
Tak ted jsem to jeste zkousel s uchem pritisklym na telefon a sumi primo Omnia :-/ asi to teda bude u vsech repraku a sluchatek, jen u tec spuntu je to asi tak slyset.
-- doplnění předchozího příspěvku (pon čer 27, 2011 9:27) --
Tak ted jsem to jeste zkousel s uchem pritisklym na telefon a sumi primo Omnia :-/ asi to teda bude u vsech repraku a sluchatek, jen u tec spuntu je to asi tak slyset.
Sluchátka šum
prvně zkus připojit dodávaná sluchátka k jinému zařízení. Jestli budou šumět, je to sluchátkama, jestli ne, je to mobilem. Zkusil bych též hard reset mobilu. a když i tohle nepomůže, reklamace.
Sluchátka šum
Tak jsem to zkusil u PC a přijde mi, že když pustím něco přes Zune i v PC tak to šumí a když přes WMP tak to nešumí, je to zvláštní :D ono to v podstatě je nepodstatný, pokud třeba nekoukam na něco a neni vážně potichá scéna
Ale děkuju za odpověď 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
