Sluchátka šum

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 96
Joined: Tue Jun 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Sluchátka šum

Post by Venca B »

Ahoj, už jednou tu byl dotaz ohledně sluchátek, ale jde o něco jiného. Sluchátka které jsem dostal k omnii 7 při hraní šumí, vždy když zmáčknu play ať už u filmu, nebo hudby. Když dám pause ještě chvilinku šumí. Chtěl bych se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost? Nevíte jestli to jestli to je kvalitou (spíše nekvalitou) sluchátek, nebo to je tím, že to jsou pecky? Když připojím repráčky od PC, nebo jiná sluchátka (ale ne pecky) tak žádný šum neslyším. Jinak šum je stejně silný na nejmenší i nejvyšší hlasitost. Děkuju :-)
User avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Wed Mar 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Location: Praha

Sluchátka šum

Post by miaggi »

já nevím co ty, ale k Omnii 7 jsem dostal špunty, které hraji celkem dobře.
User avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 96
Joined: Tue Jun 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Sluchátka šum

Post by Venca B »

Takze zadne potiche sumeni neslysis?

-- doplnění předchozího příspěvku (pon čer 27, 2011 9:27) --

Tak ted jsem to jeste zkousel s uchem pritisklym na telefon a sumi primo Omnia :-/ asi to teda bude u vsech repraku a sluchatek, jen u tec spuntu je to asi tak slyset.
User avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Wed Mar 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Location: Praha

Sluchátka šum

Post by miaggi »

prvně zkus připojit dodávaná sluchátka k jinému zařízení. Jestli budou šumět, je to sluchátkama, jestli ne, je to mobilem. Zkusil bych též hard reset mobilu. a když i tohle nepomůže, reklamace.
User avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 96
Joined: Tue Jun 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Sluchátka šum

Post by Venca B »

Tak jsem to zkusil u PC a přijde mi, že když pustím něco přes Zune i v PC tak to šumí a když přes WMP tak to nešumí, je to zvláštní :D ono to v podstatě je nepodstatný, pokud třeba nekoukam na něco a neni vážně potichá scéna :-) Ale děkuju za odpověď :-)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest