touch x power management

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Mon Jul 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

touch x power management

Post by Jess »

Ahoj, vyskusal niekto tento cabik na setrenie energie ci to vobec funguje :)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

touch x power management

Post by tslany »

Nezkoušel jsem, ale díval jsem se na ty registry a možná nastane problém s mizením paměťovky
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest