touch x power management
touch x power management
Ahoj, vyskusal niekto tento cabik na setrenie energie ci to vobec funguje 
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
touch x power management
Nezkoušel jsem, ale díval jsem se na ty registry a možná nastane problém s mizením paměťovky
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
