správne zatváranie aplikácií

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

správne zatváranie aplikácií

Post by majo9 »

chcem sa spýtať ako mám zavrieť aplikáciu alebo hru napr. ale tak aby mi ju vyplo úplne.. pretože keď dám krížik vpravo hore tak ju len minimalizuje a musím to vypínať cez správcu úloh... niektoré aplikácie majú možnosť ukončiť ale napr. správca súborov nejde inak zavrieť len krížikom a vypnúť úplne to treba cez správcu úloh...
alebo som d*b*l a neviem narábať s telefonom.. ospravedlňujem sa za možno blbú otázku...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

správne zatváranie aplikácií

Post by htcjirka »

Stahni si HTC Taskmanager z tohoto odkazu
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 3&p=145971" onclick="window.open(this.href);return false;
a nastav dle libosti,treba dlouhe podrzeni krizku zavreni aplikace,kratke jen minimalizovani apod,proste jak ti to vyhovuje..
Priste pouzivej funkci hledat..
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest