chcem sa spýtať ako mám zavrieť aplikáciu alebo hru napr. ale tak aby mi ju vyplo úplne.. pretože keď dám krížik vpravo hore tak ju len minimalizuje a musím to vypínať cez správcu úloh... niektoré aplikácie majú možnosť ukončiť ale napr. správca súborov nejde inak zavrieť len krížikom a vypnúť úplne to treba cez správcu úloh...
alebo som d*b*l a neviem narábať s telefonom.. ospravedlňujem sa za možno blbú otázku...
správne zatváranie aplikácií
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
správne zatváranie aplikácií
Stahni si HTC Taskmanager z tohoto odkazu
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 3&p=145971" onclick="window.open(this.href);return false;
a nastav dle libosti,treba dlouhe podrzeni krizku zavreni aplikace,kratke jen minimalizovani apod,proste jak ti to vyhovuje..
Priste pouzivej funkci hledat..
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 3&p=145971" onclick="window.open(this.href);return false;
a nastav dle libosti,treba dlouhe podrzeni krizku zavreni aplikace,kratke jen minimalizovani apod,proste jak ti to vyhovuje..
Priste pouzivej funkci hledat..
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
