Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Post Reply
Leonheart
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Mon Sep 20, 2010 8:08
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Leonheart »

Dobrý den,
je nějaká aplikace, která plně (kalendář, úkoly, poznámky, e-maily, kontakty atd. včetně plné a bezproblémové diakritiky a atd.) synchronizuje HTC Desire/Android s PC/Outlook přes USB (HTC Desire - USB -PC)??
Nic takového jsem nenašl, nejde mi o rady typu Google účet a synchronicaze pře internet, zkus WM a pod. Prosím držte se zadání. :roll:
Dále mě zajímá zda-li se dají v HTC Desire kontakty řadit dle například prvně příjmení, nebo název firmy. V Outlooku mám dle příjmení, ale po Hot sync se v Desire automaticky vše řadí prvně dle jména a úpravu dle mě nelze.

Jsem asi moc starý na to abych pochopil, jak je možné že když někdo prodává zařízení určené převážně pro komunikaci za více jak 10´000,- Kč a není k tomu řádný a plný Hot sync program od výrobce (přijde mi to jak kdyby Vám prodali auto a řekli, že si máte volant a řadící páku sehnat sám, ale že neví jestli vám tam jistě půjdou řadit bez problémů všechny rychlosti). Proč bych měl u takové zařízení něco hledat, dohrávat, a pod. Chci kopit a používat a kliknout a synchronizovat!!
Děkuji všem za případné rady a návody :wink: :!:
Xoanon
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sat Jun 12, 2010 15:58
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Xoanon »

Ahoj,
zdá se, že problém (i můj) by mohla řešit kombinace Companionlink + DejaOffice. Bohužel Companionlink (http://www.companionlink.com/androidusb/" onclick="window.open(this.href);return false;) je pouze 14 denní trial a pak se platí. Nic jiného (free) jsem zatím nenašel.
marcelino
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 95
Joined: Mon May 31, 2010 20:18
Zařízení: Nokia E5, Lumia 830, Galaxy Tab 3

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by marcelino »

este skuste uz sa to tu riesilo i inom vlákne: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... +s+outlook" onclick="window.open(this.href);return false;

Programy - http://www.android-sync.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
- http://www.markspace.com/products/andro ... droid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
dajte potom vediet ako to funguje a svoje poznatky
Xoanon
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sat Jun 12, 2010 15:58
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Xoanon »

Tudy cesta nevede (stačilo se podívat do zmiňovaných odkazů).

- Program Android-Sync problém neřeší. Stejně jako dodávaný HTCSync synchronizuje jen kontakty a kalendář. Viz info ze stránek: Support Contacts, Calendars ( Tasks, Notes, Bookmarks, SMS / MMS, Settings, File management, are working in progress)
- The Missing Sync for Android není free, cena je stejná / podobná jako u výše uvedeného Companionlink. Navíc v současné verzi neumí synchronizovat úkoly.

Zatím to pro mě vypadá, že jako pracovní budu využívat své staré MDA Compact V (HTC Diamond 2) s WM 6.5, kde je plná podpora synchronizace s Outlookem a nové HTC Desire bude bohužel "jen" na hraní. (To je hnus velebnosti.)
Leonheart
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Mon Sep 20, 2010 8:08
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Leonheart »

No tak nevím, jsem asi větší lama než jsem myslel.. :roll: .
http://www.companionlink.com/androidusb/" onclick="window.open(this.href);return false;)
Po stažení jsem nezaregstroval, že by v nabídce k synchronizaci byli úkoly a poznámky. A navíc k zahájení synchronizace mě stále program vyzýval ke spuštení synchronizace přes cosi, ale standardně spustit vůbec nešla.
A android sync to je také k ničemu, bo ten umí akorátk, kalendář, dokumenty, hudbu atd.
Opravdu se mi nechce veřit, že dle mě tak základní věc by nebyla vyřešená. Nebo dělám například u companionlink něco špatně?
Jdou řadit kontakty dle něčeho jiného jak jména například dle názvu firmy?
Děkuji
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Tomáš Kubec »

Tohle a nebo toto jsi testoval?
Leonheart
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Mon Sep 20, 2010 8:08
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Leonheart »

Ospen - No dle obrázku dle druhého linku nevidím, že by to umělo úkoly či Poznámky nebo snad ano?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Tomáš Kubec »

pravděpodobně ne
Leonheart
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Mon Sep 20, 2010 8:08
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Leonheart »

Ospen - klasika opět to zmiňovaný program neumí standardně jen kalendář a úkoly a poznámky nikde :tlem: , proč doporučuješ něco co jsi nevyzkoušel hmm :roll:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Tomáš Kubec »

Hele ty jsi někde četl, že bych to doporučoval? Jsem se ptal jestli jsi to testoval, tak prosím vol správně slova. :wink:
Leonheart
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Mon Sep 20, 2010 8:08
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Leonheart »

Hele proč uvádíš odkazy na programy, které neumí to co je v požadavku tohoto vlákna? Příště vol správně slova a odkazy taktéž :wink:
vladacr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Fri Feb 18, 2011 8:27
Zařízení: HTC Desire

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by vladacr »

Zdravím, mám Desire pár dní (doslova) a zajímalo by mě, jestli se ti podařilo vyřešit ten problém se synchronizací úkolů a poznámek z Outlooku do Androida.
Díky za info.
Movalis
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Wed Apr 28, 2010 8:52
Zařízení: HTC HD2

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Movalis »

Na to kolik tu máš postů a že se ti snaží pomoci, tak tvé chování jepěkně nabroušený a osobně bych tě kopl do .... :!:

Edit: stylistika
Petr1K
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Wed Apr 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Petr1K »

umřel BD2 a tak jsem si koupil Desire S a hned velké zklamání s synchronizací

že já v**l nezůstal u woken
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Posts: 629
Joined: Tue Dec 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Location: Bukovany a Brno

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Radek Jahoda »

Missing sync umí poznámky i úkoly.
User avatar
lojza_
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Fri Jul 15, 2011 13:40
Zařízení: Lumia 925

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by lojza_ »

Jde v Androidu (obecně, bez rozdílu mobilu nebo verze systému) nastavit, abych měl v mobilu kontakt, který by se mi nesynchronizoval s ničím? Ani gmail, ani Outlook. Popř. jde nastavit, aby se synchronizoval jenom s Outlookem nebo jenom s gmailem?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

Kompletní synchronizace Android (HTC Desire) vs. Outlook

Post by Pavel Vlasák »

Kontaktu, které jsou uložený jako "pouze v telefonu" nejsou synchronizovány s gmail účtem.
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests