Hlasový záznam jako zvonění?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Hlasový záznam jako zvonění?

Post by Aleš M. »

Lze použít nahrávku z Hlasového záznamu jako zvonění? Mám na mysli třeba si nahrát zvuk mojí motorky a potom ho používat jako vyzváněcí tón. A jestli to jde tak prosím poraďte jak a kam tento soubor uložit. Díky Aleš.
Argi
nováček
nováček
Posts: 46
Joined: Sat Jul 24, 2010 10:21
Zařízení: Samsung Galaxy S III

Hlasový záznam jako zvonění?

Post by Argi »

proc by to nemelo jit? Staci pak soubor nakopirovat do My Documents/My Ringtones, tusim, ze to funguje i pri nakopirovani souboru primo do adresare Windows.
User avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hlasový záznam jako zvonění?

Post by htctester »

jako zvonění převeď třeba do mp3 ,dej do rootu karty a nastav v nastavení atd atd atd
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Hlasový záznam jako zvonění?

Post by Aleš M. »

Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 23, 2010 11:01) --

Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest