Hlasový záznam jako zvonění?
Hlasový záznam jako zvonění?
Lze použít nahrávku z Hlasového záznamu jako zvonění? Mám na mysli třeba si nahrát zvuk mojí motorky a potom ho používat jako vyzváněcí tón. A jestli to jde tak prosím poraďte jak a kam tento soubor uložit. Díky Aleš.
Hlasový záznam jako zvonění?
proc by to nemelo jit? Staci pak soubor nakopirovat do My Documents/My Ringtones, tusim, ze to funguje i pri nakopirovani souboru primo do adresare Windows.
- htctester
- častý přispěvatel

- Posts: 156
- Joined: Mon Feb 08, 2010 14:24
- Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2
Hlasový záznam jako zvonění?
jako zvonění převeď třeba do mp3 ,dej do rootu karty a nastav v nastavení atd atd atd
Hlasový záznam jako zvonění?
Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 23, 2010 11:01) --
Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 23, 2010 11:01) --
Už jsem přišel na to, že se v nabídce u pořízeného záznamu objeví hláška "Použít jako vyzváněcí tón" a nic se nemusí nikam kopírovat. Díky všem za odpovědi a lze tento můj dotaz považovat za vyřízený. Aleš.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

