facebook s chatem

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

facebook s chatem

Post by jarysek120 »

nevite nekdo nakou utilitku na facebok s chatem? pouzivam parlingo a fim ale oboje sou na ho... nema nekdo neco lepsiho?
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Mon May 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Location: Olomouc
Contact:

facebook s chatem

Post by Misha kulicka »

Facebook chat jde zprovoznit například v IM klientu QIP PDA přes protokol jabber. Jak to nastavit najdeš třeba zde
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

facebook s chatem

Post by koumes »

A nimbuzz snad nefunguje?Vyvoj je sice zastaven,ale posledni vydana verze je funkcni.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

facebook s chatem

Post by jarysek120 »

tak parlingo uz nefunguje... pouzivate nekdo neco na facebook chat??
msv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Sat Aug 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Location: Liberec

facebook s chatem

Post by msv »

Já používám Palringo už hodně dlouhou dobu a bez problému. Jak na HD2, tak na Desire HD. Není to bůhví jaká pastva pro oči a omalovánky, ale účel to plní. A mám tam nastavené účty jak na ICQ, Messengera, tak na Facebook chat.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

facebook s chatem

Post by jarysek120 »

ja ho pouzival taky.. nedky to sice dost blblo ale budis, jenze posledni dva dny prestal fungovat i kamikovy nejde ale jen facebook icq normalne jede
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest