facebook s chatem
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
facebook s chatem
nevite nekdo nakou utilitku na facebok s chatem? pouzivam parlingo a fim ale oboje sou na ho... nema nekdo neco lepsiho?
-
Misha kulicka
- přispěvatel

- Posts: 98
- Joined: Mon May 26, 2008 12:24
- Zařízení: BlackBerry Passport
- Location: Olomouc
- Contact:
- koumes
- moderátor

- Posts: 2027
- Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
- Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
- Location: Praha
- Contact:
facebook s chatem
A nimbuzz snad nefunguje?Vyvoj je sice zastaven,ale posledni vydana verze je funkcni.
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
facebook s chatem
tak parlingo uz nefunguje... pouzivate nekdo neco na facebook chat??
facebook s chatem
Já používám Palringo už hodně dlouhou dobu a bez problému. Jak na HD2, tak na Desire HD. Není to bůhví jaká pastva pro oči a omalovánky, ale účel to plní. A mám tam nastavené účty jak na ICQ, Messengera, tak na Facebook chat.
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
facebook s chatem
ja ho pouzival taky.. nedky to sice dost blblo ale budis, jenze posledni dva dny prestal fungovat i kamikovy nejde ale jen facebook icq normalne jede
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest