zaberá to zbytočne pamať telefonu a nebaví ma to stále odstraňovať.. ukladá to do temp zložky v telefone..
dá sa tomu voláko zabrániť ?? aby mi ich neukladalo ?? vypnúť niečo alebo ja neviem... skúšal som všeličo už..

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest