FB a obrázky

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

FB a obrázky

Post by majo9 »

vždy keď som na FB mi ukladá do mobilu fotky ludí... alebo obrázky...
zaberá to zbytočne pamať telefonu a nebaví ma to stále odstraňovať.. ukladá to do temp zložky v telefone..
dá sa tomu voláko zabrániť ?? aby mi ich neukladalo ?? vypnúť niečo alebo ja neviem... skúšal som všeličo už.. :???:
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

FB a obrázky

Post by koumes »

Asi nééééé vše,skus ClearTemp a uvidíš.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest