Marketplace

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
majo9
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Sun Jun 20, 2010 11:11
Zařízení: HTC

Marketplace

Post by majo9 »

Chcem sa spýtať keď som si posťahoval pár aplikácií a hier stadeto do mobilu za to sa platí ???
Lebo tam píše že je to bezplatné... Ale chcem sa ujistiť..
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

Marketplace

Post by Pavel Vlasák »

Pokud jsou aplikace uvedeny jako zdarma, platíš pouze za stažená data. Paušálem nebo za každý KB.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest