Chcem sa spýtať keď som si posťahoval pár aplikácií a hier stadeto do mobilu za to sa platí ???
Lebo tam píše že je to bezplatné... Ale chcem sa ujistiť..
Marketplace
-
Pavel Vlasák
- smartmaniak

- Posts: 1165
- Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
- Zařízení: HTC Desire
- Location: Pardubice
Marketplace
Pokud jsou aplikace uvedeny jako zdarma, platíš pouze za stažená data. Paušálem nebo za každý KB.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
