Téma rock and republic black

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Téma rock and republic black

Post by Pistolník »

Můžete mi prosím někdo z ROM 1,66 nebo z jiné (kde to je) vyextrahovat téma "rock and republic black.tsk". Moc se mi líbilo. Mám Duttys ROMku a tam není. Díky
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Téma rock and republic black

Post by motas »

Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Téma rock and republic black

Post by Milan Pištělka »

Obávám se, že pouze .tsk soubor nestačí. V adresáři \Windows musí být ještě spousta .png souborů k příslušnému tématu.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Téma rock and republic black

Post by Petulinek »

Mozna toto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=628381" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 308
Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Brno

Téma rock and republic black

Post by Pistolník »

Díky oběma. Odkaz .tsk mi vše přebarví, což mi docela vyhovuje. Zmenší se však font písma - což mi nevadí. Odkaz z XDA jsem radši nezkoušel. Je poupravené pro 6.5.x a nevím, co by mi to udělalo za neplechu.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest