Téma rock and republic black
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Téma rock and republic black
Můžete mi prosím někdo z ROM 1,66 nebo z jiné (kde to je) vyextrahovat téma "rock and republic black.tsk". Moc se mi líbilo. Mám Duttys ROMku a tam není. Díky
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Téma rock and republic black
Obávám se, že pouze .tsk soubor nestačí. V adresáři \Windows musí být ještě spousta .png souborů k příslušnému tématu.
Téma rock and republic black
Mozna toto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=628381" onclick="window.open(this.href);return false;
- Pistolník
- stálý přispěvatel

- Posts: 308
- Joined: Fri Feb 27, 2009 12:34
- Zařízení: HTC Desire HD
- Location: Brno
Téma rock and republic black
Díky oběma. Odkaz .tsk mi vše přebarví, což mi docela vyhovuje. Zmenší se však font písma - což mi nevadí. Odkaz z XDA jsem radši nezkoušel. Je poupravené pro 6.5.x a nevím, co by mi to udělalo za neplechu.
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest

