SMS-nefunkční upozornění

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
blikcvak
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Tue Dec 08, 2009 10:55
Zařízení: HTC HD2, Omnia W,SG S4

SMS-nefunkční upozornění

Post by blikcvak »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli se tu taky někdo nesetkal s problémem, že při příjmu SMS není funkční upozornění.
V telefonu sem si nastavil upozorňující melodii a vibrace, ale při příchodu sms mi pouze zabliká dioda, jako by byli všechny zvuky vypnuty.. Ale pří příchozím hovoru, nebo upozornění (kalendář či cokoliv jiného) zvuk i vibrace normálně fungují.
Mám podezření na nějakou aplikaci která mi pozměnila registry, protože na čisté ROMce mi všechno jelo vpořádku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

SMS-nefunkční upozornění

Post by htcjirka »

A urcite jsi prepinal Senze(Manilu)do cestiny a zapomel tim padem dokopirovat chybejici soubory.Jsi asi milionty.
Chtelo by to vice cist.

http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

a zajimat te bude bod 48.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest