Zdravím,
chtěl bych se zeptat jestli se tu taky někdo nesetkal s problémem, že při příjmu SMS není funkční upozornění.
V telefonu sem si nastavil upozorňující melodii a vibrace, ale při příchodu sms mi pouze zabliká dioda, jako by byli všechny zvuky vypnuty.. Ale pří příchozím hovoru, nebo upozornění (kalendář či cokoliv jiného) zvuk i vibrace normálně fungují.
Mám podezření na nějakou aplikaci která mi pozměnila registry, protože na čisté ROMce mi všechno jelo vpořádku.
SMS-nefunkční upozornění
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
SMS-nefunkční upozornění
A urcite jsi prepinal Senze(Manilu)do cestiny a zapomel tim padem dokopirovat chybejici soubory.Jsi asi milionty.
Chtelo by to vice cist.
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
a zajimat te bude bod 48.
Chtelo by to vice cist.
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
a zajimat te bude bod 48.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
