Oblíbil jsem si tohoto kecálka už na Symbianu a proto bych ho chtěl používat i na WM. Vše chodí jak má až na tu grafickou notifikaci na hlavní obrazovce (zkoušel jsem to na SPB Shell i HTC Sense). Ozve se zvuk, ale jinak opticky žádné upozornění. Takže se lehce dá přehlédnout, že něco vůbec přišlo.
Máte s tím nějaké zkušenosti?
Slick - nefunkční grafická notifikace
-
Pavel Vlasák
- smartmaniak

- Posts: 1165
- Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
- Zařízení: HTC Desire
- Location: Pardubice
Slick - nefunkční grafická notifikace
Grafickou notifikaci u WM tato aplikace nemá..
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
