Slick - nefunkční grafická notifikace

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Slick - nefunkční grafická notifikace

Post by robsol »

Oblíbil jsem si tohoto kecálka už na Symbianu a proto bych ho chtěl používat i na WM. Vše chodí jak má až na tu grafickou notifikaci na hlavní obrazovce (zkoušel jsem to na SPB Shell i HTC Sense). Ozve se zvuk, ale jinak opticky žádné upozornění. Takže se lehce dá přehlédnout, že něco vůbec přišlo.

Máte s tím nějaké zkušenosti?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

Slick - nefunkční grafická notifikace

Post by Pavel Vlasák »

Grafickou notifikaci u WM tato aplikace nemá..
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest