Používám MIRI ROM kde je start tlačítko na spodní liště společně s klávesnicí a zbylými kontextovými nabídkami. Předpokládám, že to je již od verzí 6.5.X standardní rozložení.
Bohužel řeším problém, že tato lišta se zobrazí i u některých aplikací, které zřejmě pro toto nejsou optimalizovány (např. SLICK) a tím pádem tato lišta překryje potvrzovací nebo menu tlačítka dané aplikace pokud jsou situována dole.
Je nějaký způsob jak tuto lištu manuálně nebo automaticky zase schovat do pozadí?
Překážející spodní lišta s klávesnicí a START buttonem
Překážející spodní lišta s klávesnicí a START buttonem
Tuším AMEBA se to jmenuje. Najdeš na xda
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

