Překážející spodní lišta s klávesnicí a START buttonem

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

Překážející spodní lišta s klávesnicí a START buttonem

Post by robsol »

Používám MIRI ROM kde je start tlačítko na spodní liště společně s klávesnicí a zbylými kontextovými nabídkami. Předpokládám, že to je již od verzí 6.5.X standardní rozložení.

Bohužel řeším problém, že tato lišta se zobrazí i u některých aplikací, které zřejmě pro toto nejsou optimalizovány (např. SLICK) a tím pádem tato lišta překryje potvrzovací nebo menu tlačítka dané aplikace pokud jsou situována dole.
Je nějaký způsob jak tuto lištu manuálně nebo automaticky zase schovat do pozadí?
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Překážející spodní lišta s klávesnicí a START buttonem

Post by Petulinek »

Tuším AMEBA se to jmenuje. Najdeš na xda
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest