prosím, jak udělat, aby se mi defaultně spouštěla miniOPERA5 a ne OPERA ?
miniOPERU5 mám tu verzi pro WIN (instalovanou z CAB), ne JAVA verzi
předem moc děkuji
PS: také se mi u miniOPERY5 "zapomíná" její nastavení - třeba, že nemá být přes celý displej

