Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Wed Sep 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Location: Trutnov

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Post by pavel1tu »

jojo, tak po týdnu pátrání poprosím o radu zde

prosím, jak udělat, aby se mi defaultně spouštěla miniOPERA5 a ne OPERA ?
miniOPERU5 mám tu verzi pro WIN (instalovanou z CAB), ne JAVA verzi

předem moc děkuji

PS: také se mi u miniOPERY5 "zapomíná" její nastavení - třeba, že nemá být přes celý displej :-(
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Post by Daidalos »

Zkusil bych toto :
http://lmgtfy.com/?q=how+to+set+opera+m ... ows+mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Jsou tam sice jen návody pro 4.1 a ještě Javovou ale stačí hledat. Jinak by mělo být nějaké defaultní nastavení pro všechny prohlížeče v registrech, parkrát jsem to také řešil, ale ty cesty si nepamatuji.. :???:
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Mon Jun 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Post by Jindrapro »

Nebo zkus JZ SmartMort, ktery najdes pres Googleho na XDA. Funguje na vsechny mozne Opery.
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Wed Sep 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Location: Trutnov

Jak .. aby se spouštěla Mini OPERA ...

Post by pavel1tu »

Děkuji, asi jsem strýčkovi Googlemu zadával otázku špatně (v češtině), tak nic nenašel.

Než do registrů, tak raději prubnu tu aplikaci - děkuji moc :-)

Pavel
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest