Nezhasínání displeje

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nezhasínání displeje

Post by motas »

Nemáte někdo zkušenost, která aplikace by mohla způsobovat to, že se vypne pouze podsvícení displeje, ale ten se už nevypne. V možnostech samozřejmě nastaveno správně. Dělalo mi to na 1.48, 1.66 a teď i na 2.1 od Miriho. Může za to nejspíš nějaká aplikace, jen nemůžu přijít na to která.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nezhasínání displeje

Post by Petulinek »

Podobný problém dělal HD2Tweak...
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nezhasínání displeje

Post by motas »

Tak ten to v mém případě určitě není. Nepoužívám ho.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Nezhasínání displeje

Post by J. Mlejnek »

Mě toto dělá IM+, musím zhášet ručně.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 97
Joined: Mon Nov 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Nezhasínání displeje

Post by jarsou »

Mně se po nastaveném čase displej ztlumí, ale nezhasne. Nemohu najít, kde se úplné zhasnutí nastaví a nebo jak zhasnout ručně a nechat hudbu hrát. Prosím poraďte. Děkuji.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nezhasínání displeje

Post by Milan Pištělka »

Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Fri Dec 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Nezhasínání displeje

Post by motas »

Tak IM+ je v tom v mém případě také nevinně. Nepoužívám.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nezhasínání displeje

Post by Petulinek »

Mozna by bylo jednodussi vypsat co vsechno tam mas...
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 97
Joined: Mon Nov 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Nezhasínání displeje

Post by jarsou »

Milan Pištělka wrote:Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
To vím, ale to jen podsvícení po čase ztlumí, ale úplně nevypne. A to vypnutí po čase zase způsobí, že se přehrávání hudby ukončí. Rád bych ručně displej zhasl, ale poslouchal dál...
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nezhasínání displeje

Post by Petulinek »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ost5270465" onclick="window.open(this.href);return false;
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nezhasínání displeje

Post by Milan Pištělka »

to jarsou:
Pak se ještě nabízí řešení přes namapování HW tlačítka v AEBPlus - volba 32. Switch Display Off/On.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 97
Joined: Mon Nov 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Nezhasínání displeje

Post by jarsou »

No, nakonec se mi zdá nejvhodnější ručně zamknout a pak to zhasne a hudba hraje dál. Bohužel když poslouchám internetová rádia, tak se vypíná po čase Wi-Fi a pro moji ROM nefunguje zapnutí Wi-Fi v Standby dle úpravy 64
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest