Nezhasínání displeje
Nezhasínání displeje
Nemáte někdo zkušenost, která aplikace by mohla způsobovat to, že se vypne pouze podsvícení displeje, ale ten se už nevypne. V možnostech samozřejmě nastaveno správně. Dělalo mi to na 1.48, 1.66 a teď i na 2.1 od Miriho. Může za to nejspíš nějaká aplikace, jen nemůžu přijít na to která.
Nezhasínání displeje
Podobný problém dělal HD2Tweak...
Nezhasínání displeje
Tak ten to v mém případě určitě není. Nepoužívám ho.
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Nezhasínání displeje
Mě toto dělá IM+, musím zhášet ručně.
Nezhasínání displeje
Mně se po nastaveném čase displej ztlumí, ale nezhasne. Nemohu najít, kde se úplné zhasnutí nastaví a nebo jak zhasnout ručně a nechat hudbu hrát. Prosím poraďte. Děkuji.
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Nezhasínání displeje
Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
Nezhasínání displeje
Tak IM+ je v tom v mém případě také nevinně. Nepoužívám.
Nezhasínání displeje
Mozna by bylo jednodussi vypsat co vsechno tam mas...
Nezhasínání displeje
To vím, ale to jen podsvícení po čase ztlumí, ale úplně nevypne. A to vypnutí po čase zase způsobí, že se přehrávání hudby ukončí. Rád bych ručně displej zhasl, ale poslouchal dál...Milan Pištělka wrote:Je to na Start>Settings>System>Power>Backlight.
Je dobré si tam odškrtnout volbu "Automaticky nastavit podsvícení", protože to zbůhdarma žere baterku.
Nezhasínání displeje
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ost5270465" onclick="window.open(this.href);return false;
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Nezhasínání displeje
to jarsou:
Pak se ještě nabízí řešení přes namapování HW tlačítka v AEBPlus - volba 32. Switch Display Off/On.
Pak se ještě nabízí řešení přes namapování HW tlačítka v AEBPlus - volba 32. Switch Display Off/On.
Nezhasínání displeje
No, nakonec se mi zdá nejvhodnější ručně zamknout a pak to zhasne a hudba hraje dál. Bohužel když poslouchám internetová rádia, tak se vypíná po čase Wi-Fi a pro moji ROM nefunguje zapnutí Wi-Fi v Standby dle úpravy 64
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

