Zaplnující se RAM

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Mon Nov 24, 2008 7:50

Zaplnující se RAM

Post by roxtedy »

čau, nevíte někdo proč se postupně zvyšuje využití paměti RAM? Po spustění mám obsazeno 50% postupem času mám obsazeno, třeba až 70% proč se zvyšuje využití RAM, když nemám spuštěný žádný programy? Díky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Zaplnující se RAM

Post by barberry.pha »

pouzij program htccleanram ktery ti ji vycisti ;)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Mon Nov 24, 2008 7:50

Zaplnující se RAM

Post by roxtedy »

Myslím, si že se RAM využívá jako cache - vyrovnávací pamět a asi proto se zvyšuje využití RAM paměti.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Zaplnující se RAM

Post by barberry.pha »

tak nejak to je a peave tim programkem se promaze ram od programu ktery nejsou potreba k chodu zarineni ;)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest