Zaplnující se RAM
Zaplnující se RAM
čau, nevíte někdo proč se postupně zvyšuje využití paměti RAM? Po spustění mám obsazeno 50% postupem času mám obsazeno, třeba až 70% proč se zvyšuje využití RAM, když nemám spuštěný žádný programy? Díky
-
barberry.pha
- smartstar

- Posts: 977
- Joined: Sun May 31, 2009 13:08
- Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
- Location: Praque
Zaplnující se RAM
pouzij program htccleanram ktery ti ji vycisti ;)
Zaplnující se RAM
Myslím, si že se RAM využívá jako cache - vyrovnávací pamět a asi proto se zvyšuje využití RAM paměti.
-
barberry.pha
- smartstar

- Posts: 977
- Joined: Sun May 31, 2009 13:08
- Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
- Location: Praque
Zaplnující se RAM
tak nejak to je a peave tim programkem se promaze ram od programu ktery nejsou potreba k chodu zarineni ;)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
