automatické spouštění aplikací po startu přístroje
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
automatické spouštění aplikací po startu přístroje
doporučte mi prosím nějakou funkční aplikaci, která zajistí autostart vybraných programů po restartu přístroje.
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
automatické spouštění aplikací po startu přístroje
Na to není třeba aplikace. To, co se chce spustit po startu, se dá do adresáře Windows\StartUp. Tedy zástupce aplikace.
-
robsol
- stálý přispěvatel

- Posts: 493
- Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
- Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
- Location: Liberecko
automatické spouštění aplikací po startu přístroje
super, díky. No jasně. Úplně jsem zapoměl, že se to chová stejně jako PC.
-
Nyny
- častý přispěvatel

- Posts: 240
- Joined: Sun Dec 28, 2008 13:07
- Zařízení: Lumia
- Location: Havlíčkův Brod
automatické spouštění aplikací po startu přístroje
Mam dotaz,
nechtene jsem do Startup nakopiroval misto zastupce exe soubor a ted to nejde vymazat. Poradi nekdo, jak na to?
nechtene jsem do Startup nakopiroval misto zastupce exe soubor a ted to nejde vymazat. Poradi nekdo, jak na to?
-
Libunda
- stálý přispěvatel

- Posts: 440
- Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
- Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
- Location: Náchodsko
automatické spouštění aplikací po startu přístroje
Pravděpodobně ta aplikace, kterou chceš od tamtud smazat bude spuštěná. třeba někde na pozadí. proto tě to nenechá smáznout.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest