automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Post by robsol »

doporučte mi prosím nějakou funkční aplikaci, která zajistí autostart vybraných programů po restartu přístroje.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Post by Milan Pištělka »

Na to není třeba aplikace. To, co se chce spustit po startu, se dá do adresáře Windows\StartUp. Tedy zástupce aplikace.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 493
Joined: Sun Nov 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Location: Liberecko

automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Post by robsol »

super, díky. No jasně. Úplně jsem zapoměl, že se to chová stejně jako PC.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 240
Joined: Sun Dec 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Location: Havlíčkův Brod

automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Post by Nyny »

Mam dotaz,
nechtene jsem do Startup nakopiroval misto zastupce exe soubor a ted to nejde vymazat. Poradi nekdo, jak na to?
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 440
Joined: Thu Dec 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Location: Náchodsko

automatické spouštění aplikací po startu přístroje

Post by Libunda »

Pravděpodobně ta aplikace, kterou chceš od tamtud smazat bude spuštěná. třeba někde na pozadí. proto tě to nenechá smáznout.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest