Animace počasí

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

Animace počasí

Post by honefr »

Dobrý den, napadla mě zajmavá věc jestli nejak (třeba v registrech) nejde způsobit aby se opakovala animace počasí na hlavní obrazovce (domečku) sense.
Napadlo mě to když jsem měl položený telefon na stole a hezky v něm sněžilo ovšem po malinké chvilince to přestalo, to samé u mraků (za chvilku odletí) a i u sluníčka (za chvilku přestane zářit).
Takže jde tá animace nějak prodloužit či opakovat? Jestli víte jak to myslím :oops:
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest